Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.
Skaitmeninimas

Banqup Console - lengvesniam buhalterio darbui su klientais

Banqup Console - jūsų ryšys su klientais. Šioje aplinkoje matysite visus savo klientus, juos administruosite bei turėsite prieigą prie jų dokumentų.

Moving image of dashboard with graphs in the Banqup app
Banqup Console

Kas yra Banqup Console?

Tai įrankis, kur valdysite savo klientų sąrašą, gausite tiesioginę prieigą prie jų dokumentų. Taip pat šioje aplinkoje galėsite pakviesti savo kolegas bei priskirti įmones su kuriomis jie dirba.

Be to, matysite visų klientų sukurtus arba gautus dokumentus, kurie dėl kažkokių priežasčių nepasiekė jūsų naudojamos apskaitos sistemos (pvz. pardavimo sąskaita nebuvo išsiųsta arba pirkimo sąskaita nebuvo priimta).

Viskas vienoje vietoje

Vienas skaitmeninis įrankis jums ir jūsų klientams

Ne tik jūs gausite skaitmeninio sąskaitų valdymo naudą, tačiau ir jūsų klientas gaus aplinką, kurioje galės išrašinėti sąskaitas faktūras, skaitmenizuoti gautus dokumentus, sekti apmokėjimo terminus bei be vargo surasti reikiamus dokumentus archyve.

Klientų valdymas

Sklandus klientų valdymas

Be didelių laiko sąnaudų sukurkite klientams paskyras, juos administruokite bei priskirkite užduotis savo kolegoms.

Jeigu naudojate atskiras apskaitos sistemas skirtingiems klientams, Banqup Console galėsite priskirti reikiamą duomenų perdavimo kanalą.

Optimizavimas

Mažiau rankinio darbo

Įrankis sukurtas tam, kad išvengtumėte rankinio darbo su klientų dokumentais. Sumažės nereikalingos komunikacijos su klientais dėl jų sąskaitų.

Turėsite galimybę keistis kito pobūdžio dokumentais su klientais (pvz., įsakymais ir pan.).

Įžvalgos

Vertingos įžvalgos reikiamu laiku

Kadangi turite prieigą prie visų kliento duomenų, turėsite galimybę įžvelgti pinigų srautų tendencijas. Taip kursite dar glaudesnį tarpusavio ryšį.

„Esame įsitikinę, kad perėjimas prie skaitmeninio darbo su klientais užtikrins efektyvesnius verslo apskaitos procesus.“

Pradėkite naudotis Banqup

Perkelkite apskaitos tvarkymos procesus į Banqup jau šiandien.

Pradėti naudotis