Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.
Banqup

Pritaikytas sprendimas jūsų verslui!

Banqup gali pritaikyti sprendimą tiek didelei, tiek mažai apskaitos įmonei, nepriklausomai nuo apdorojamų sąskaitų faktūrų skaičiaus. Turime sprendimą kiekvienam verslui.

Bendradarbiavimas su Banqup

Tapk mūsų partneriu

Ačiū! Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.
Patikrinkite, ar visi laukai buvo užpildyti teisingai.
DUK

Ko klausia buhalteriai apie Banqup?

Turite klausimų? Mes padėsime jums.

Kas yra Banqup?

Banqup yra skaitmeninis įrankis palengvinantis apskaitą, kuris sukuria ryšį tarp jūsų ir jūsų kliento finansinių dokumentų ir duomenų. Turėsite prieigą prie kliento išrašytų ir gautų sąskaitų, kad galėtumėte juos apdoroti jums tinkamu metu.

Banqup galima integruoti su skirtingomis jūsų naudojamomis apskaitos sistemomis tam, kad gautumėte nenutrūkstamą klientų dokumentų srautą.

Kokias naudas gausiu iš Banqup?

Pasinaudokite išmanesniais ir sklandesniais procesais:

  • laiku gauti dokumentai iš kliento. 
  • jokio duomenų vedimo. 
  • visada prienamas kliento archyvas, lengva dokumentų paieška. 
  • sklandesnė komunikacija su klientu. 
  • duomenų apžvalga realiu laiku.

Kaip veikia Banqup?
  1. Gautų sąskaitų įkėlimas

Jūsų klientas įkelia sąskaitas, kurios buvo gautos įvairiais kanalais (paštu, el. paštu, Peppol ir t. t.) ir formatais (nuotrauka, pdf, popierinės ir t. t.) į Banqup platformą. Banqup vartotojas turi galimybę fotografuoti sąskaitas ir kvitus mobiliąja programėle, persiųsti sąskaitas į jam dedikuotą el. pašto dėžutę arba įkelti iš kompiuterio.

  1. Duomenų skaitmeninimas

Vartotojui įkėlus pdf ar kito formato sąskaitas į platformą, OCR (optinio simbolių atpažinimo) programa nuskaito reikiamus duomenis ir konvertuoja juos į skaitmeninio formato sąskaitas (XML). 

  1. Tiesiai į apskaitos sistemą

Jūs turėsite prieigą prie kliento skaitmeninio formato sąskaitų Banqup platformoje. Tačiau šios sąskaitos gali būti automatiškai persiunčiamos į jūsų apskaitos sistemą. Tokiu būdu visą reikiamą darbą atliksite naudojamoje programinėje įrangoje.

Ar galiu priskirti savo darbuotojams prieigą prie konkrečių klientų?

Žinoma, savo darbuotojams galite priskirti skirtingas teises bei sąrašus įmonių, su kuriais jie dirba.

Kas yra OCR technologija?

OCR reiškia optinį simbolių atpažinimą.

Pirminis etapas - įkeltos sąskaitos duomenis (tiekėjo informacija, rekvizitai, sumo ir kt.) atpažįsta programinė įranga. 

Antrasis etapas - atpažintus duomenis patikrina Unfiedpost skaitmeninimo operatoriai tam, kad užtikrintų kuo aukštesnę duomenų atpažinimo kokybę. Teikiama tik su Premium prenumerata.

Kiek kainuoja Banqup?

Jums, kaip buhalteriui Banqup nieko nekainuoja. Už Banqup prenumeratą moka jūsų klientas.Daugiau apie įkainius rasite skiltyje „Kainos“.

Turite klausimų dėl Banqup ar prireikė pagalbos?

Tiek jūsų įmonė, tiek klientai gali susisiekti su Banqup klientų aptarnavimo komanda el. paštu arba užpildžius užklausos formą mūsų svetainėje.