Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.
Apie mus

Banqup automatizuoja sąskaitų faktūrų valdymą

Mūsų tikslas - padėti lengviau valdyti sąskaitas faktūras smulkiam ir vidutiniam verslui bei buhalteriams. Todėl sukūrėme vieną ekosistemą, kurioje verslas supaprastina savo administravimo procesus.

Man doing online banking while standing up
Apie mus

Kas yra Banqup?

Banqup – internetinė sąskaitų valdymo platforma, kur galima vienoje vietoje gauti, tvarkyti, archyvuoti, kurti ir išsiųsti sąskaitas.

Taip pat suteikiama galimybė sklandžiau bendradarbiauti su savo buhalteriu dalijantis finansiniais dokumentais bei sumažinti rankinio darbo poreikį dirbant su e-sąskaitomis.

Apie mus

Kam skirtas Banqup?

Smulkiam verslui

Lengvam sąskaitų faktūrų bei finansinių procesų administravimui.  

Buhalteriams

Lengvesnė komunikacija tarp buhalterio ir kliento - mažiau rankinio darbo ir streso dėl vėluojančių dokumentų.

Partneriams

Teikiate
apskaitos sistemos paslaugas, o gal esate didelė įmone ir turite pateikti
sąskaitas savo klientams saugiu kanalu? Banqup gali būti jūsų įmonės sąskaitų
faktūrų teikimo ir mokėjimų partneriu. Susipažinkite su mūsų partneriais.

Ieškai sprendimo didelei įmonei? Susipažink su kitais mūsų sprendimais, kurie skirti siunčiamų ir gaunamų dokumentų valdymui.

Debesų platforma

Kaip atsirado Banqup?

Banqup yra tarptautinio FinTech lyderio Unifiedpost Group sprendimas smulkiajam verslui, jungiantis įmones vienoje saugioje debesijos platformoje.

Unifiedpost Group yra sąskaitų ir kitų dokumentų valdymo procesų skaitmenizavimo lyderė ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje daugiau kaip 20 metų. Padedame verslui turėti paprastus ir išmanius procesus, kurie leistų užmegzti stiprų skaitmeninį ryšį su savo klientais ir tiekėjais.

Blue logo of Unifiedpost
Logo of BSI Information Security Management
Duomenų saugumas

Banqup - užtikrintas saugumas

Nuo 2022 m. Banqup platforma buvo sertifikuota BSI pagal griežtus ISO/IEC 27001:2013 reikalavimus. Mūsų sertifikato numeris yra IS 756346.

Pradėk naudotis Banqup

Turi klausimų arba nori pradėti dirbti su šia platforma? Parašyk mums ir greitu metu susisieksime.

Susisiek su mumis