Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.
Tapk mūsų partneriu

Partnerystė su Banqup

Banqup yra skaitmeninė platforma skirta sąskaitų valdymui. Siūlome visapusišką sprendimą smulkiam ir vidutiniam verslui, atkreipdami dėmesį į privalomus ir specifinius kiekvieno sektoriaus reikalavimus.

Unifiedpost sukūrė ekosistemą, aprūpintą reikalingomis technologijomis, galinčią integruoti naujas funkcijas ir ryšius su išoriniais partneriais. Savo klientams siūlome naujausiomis technologijomis paremtus skaitmeninius sprendimus.

Banqup siūlo tapti partneriu, jei esate pramonės, vyriausybės, asociacijos ar kitos ekosistemos dalis, kur skaitmeninimas ir automatizavimas gali padėti optimizuoti finansinius procesus.

Partnerystė su Banqup

Kodėl verta dirbti su mumis?

Banqup prekinis ženklas priklauso Unifiedpost Group, tarptautinei finansinių technologijų įmonei, kuri yra rinkos lyderė dokumentų tvarkymo ir mokėjimo inicijavimo srityse. Šių unikalių paslaugų derinys leidžia maksimaliai supaprastinti ir automatizuoti finansinius procesus.

ERP ir CRM ryšys

Banqup sprendimas jau sėkmingai naudojamas keliose valstybėse, bendradarbiaujant su įvairiomis platformomis. Ši platforma turi sąsajas su ERP ir CRM sistemomis ne vienoje Europos šalyje.

Specifiniams sektoriams skirti sprendimai

Mes jau adaptavome platformą tokiems sektoriams kaip statybų pramonė ir žemės ūkis. Padėjome vyriausybėms ir asociacijoms sėkmingai įdiegti skaitmeninius sprendimus savo klientams bei nariams.

Banqup ir buhalterinės apskaitos sektoriaus sėkmės istorija

Pradėjome sėkmingą bendradarbiavimą su kai kuriomis didelėmis apskaitos asociacijomis skirtingose šalyse. Mūsų tikslas buvo susieti buhalterius su klientais skaitmeniniu būdu ne tik siekiant padidinti jų darbo našumą, bet ir optimizuoti nepertraukiamą bendradarbiavimą.

People shaking hands with a smile
Partnerystė

Tapk mūsų partneriu

Jei esate pramonės, vyriausybės, asociacijos ar dar kitos ekosistemos dalis, kur skaitmeninimas ir automatizavimas gali padėti optimizuoti finansinius procesus, jūs galite būti vertingas Unifiedpost partneris.

Ačiū! Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.
Patikrinkite, ar visi laukai buvo užpildyti teisingai.