Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.
Sąskaitų gavimas

Visos pirkimo sąskaitos ir kvitai vienoje platformoje

Gautos sąskaitos faktūros iš skirtingų tiekėjų suskaitmeninamos ir archyvuojamos vienoje vietoje. Ir jokių pasimetusių pirkimo dokumentų!

Pirkimo sąskaitų skaitmeninimas

Mažiau rankinio darbo

Neskaitmenines sąskaitas faktūras, kvitus ar kitus finansinius dokumentus galima paversti į skaitmeninį formatą Banqup platformoje.

Taigi, daugiau nebereikės dirbti su popieriniais ar PDF dokumentais, baimintis juos pamesti ar įvelti klaidas suvedant duomenis rankiniu būdu. Taip automatizuosi gaunamų sąskaitų faktūrų valdymą.

Pirkimo sąskaitos

Kaip veikia sąskaitų faktūrų gavimas Banqup?

Jokių pasimetusių sąskaitų

Automatizuotas sąskaitų gavimas

Atsibodo saugoti ir spausdinti atskirų tiekėjų siunčiamas PDF sąskaitas? Ar vėl pasimetė gauta sąskaita?

Platformoje naudokis tau dedikuota el. pašto dėžute, į kurią persiųsi visus pirkimo dokumentus. O dar geriau - nurodyk šį adresą savo tiekėjams, kur jie siųs savo sąskaitas tau. Į šią pašto dėžutę visos gautos sąskaitos bus automatiškai patalpintos Banqup. Taigi, jokių pasimetusių sąskaitų, nes viską turėsi vienoje vietoje.  

Tikrąsias elektronines sąskaitas (XML) gauk iš kitų Banqup vartotojų tiesiai į platformą skaitmeniniu formatu.

Jokio rankinio duomenų vedimo

Skaitmeninimas

Nebereikės suvedinėti pirkimo sąskaitos duomenų rankiniu būdu.

Išmanusis OCR (optinio simbolių atpažinimo) įrankis atpažins pagrindinius sąskaitos laukus (tiekėjo informaciją, datas, sumas ir kt.) bei pavers į skaitmeninį formatą (XML).

Jokių pradelstų mokėjimų

Mokėjimų apžvalga ir ilgalaikis archyvas

Stebėk mokėjimo terminus ir pasižymėk, kurios pirkimo sąskaitos buvo apmokėtos. Taip paprasčiau kontroliuosi savo pinigų srautus ir mokėtinas sumas.

Archyvuok gautas sąskaitas saugioje Banqup platformoje, kurioje galėsi atlikti lengvą jų paiešką bet kuriuo paros metu.

Banqup

Kokia nauda?

Mažiau streso

Sąskaitos į Banqup patalpinamos nuolatos, tad išvengsi streso dėl pasimetusių dokumentų ar jų pateikimo buhalteriui laiku.

Mažiau rankinio darbo

Nebereikės sąskaitų duomenų vesti rankomis, o sąskaitos automatiškai bus patalpintos platfomoje.

Viskas vienoje vietoje

Tiek sąskaitas, tiek kvitus platformoje rasi skaitmenizuotus, o paiešką atliksi lengvai ir greitai.

Pradėti naudotis Banqup

Supaprastink sąskaitų faktūrų gavimą iš skirtingų tiekėjų su Banqup! Atrask platformos privalumus su nemokamu planu jau šiandien.

Pradėti naudotis