Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.
Pinigų srautų apžvalga

Mokėjimų apžvalga čia ir dabar su Banqup

Pinigų srautų ir duomenų įžvalgos realiu laiku suteikia verslui didesnį finansinį pasitikėjimą bei padeda priimti labiau pagrįstus verslo sprendimus.

Moving image of a dashboard with circle graphics
Įžvalgos

Pinigų srautų įžvalgos su Banqup

Vienas vaizdas, kuriame matysi viską, ką reikia žinoti apie būsimus mokėjimus, pradelstas sąskaitas ir pinigų srautus.

Banqup platforma ir programėlė turi aiškią apžvalgą, kuri realiuoju laiku pateikia pinigų srautus. Pasinaudok duomenų įžvalgomis, kurios padės priimti labiau pagrįstus verslo sprendimus.

Visa informacija vienoje vietoje

Klientų ir tiekėjų įžvalgos

Nors ir turi smulkų verslą, vis dėlto kartais reikia aiškios informacijos apie partnerius. Naudodamas Banqup peržiūrėk savo didžiausius klientus ar tiekėjus ir matysi bendrą apžvalgą apie juos.

Kodėl Banqup?

Kokia nauda?

Finansinis stabilumas

Reikia papildomos pagalbos dėl būsimų pinigų srautų? Tai lengva, kai viską žinai! Reikiama informacija leidžia imtis veiksmų, kai to reikia, kad tavo verslas galėtų užsitikrinti finansinį stabilumą.

Pagrįsti verslo sprendimai

Prognozuok tendencijas turėdamas reikiamą informaciją apie klientų apyvartas, kad priimtum užtikrintus verslo sprendimus.

Sutaupytas laikas

Visa informacija vienoje vietoje. Tad nebegaiši laiko ieškodamas duomenų atskirose platformose.

Pradėk naudotis Banqup

Išbandyk Banqup nemokamai jau šiandien ir pakeisk savo verslo procesus.

Pradėti