Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.
E-sąskaitos

Saugi e-sąskaitų reikalavimus atitinkanti platforma

Saugūs sąskaitų faktūrų valdymo procesai, tam kad jūsų klientai jaustųsi ramūs.

Atitiktis

Kokius reikalavimus atitinka Banqup?

E-sąskaitos

Lietuvoje yra privalomas e-sąskaitų teikimas, dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose. Užtrikinkite, jog jūsų klientai turės tinkamą aplinką šiems ir būsimiems reikalavimams įgyvendinti.

Saugumas

Sertifikuota platforma užtikrina, kad visada dalinsitės dokumentais su klientais saugiu būdu.

E-sąskaitos

Tavo klientai atitiks esamus ir būsimus e-sąskaitų reikalavimus

Lietuvoje jau keletą metų galioja reikalavimas teikti sąskaitas viešajam sektoriui per RC „E. Sąskaita“ platformą. Tai jūsų klientai galės daryti tiesiai iš Banqup sistemos.

Nuo 2028 m. visoms ES šalims įsigalios reikalavimas, jog vykdant prekybą bendrijos viduje būtų privaloma keistis elektroninėmis sąskaitomis per Peppol tinklą.

Banqup platforma yra susieta su Peppol tinklu, kur jūsų klientai galės siųsti sąskaitas. Netolimoje ateityje jūsų klientų sąskaitos gautos į Peppol tinklą, bus automatiškai patalpintos Banqup sistemoje - jokio duomenų vedimo ar skaitmenizavimo.

Saugumas

Saugus ir nepertraukiamas ryšys su klientais

Dirbate su svarbiais kliento dokumentais, tad turite užtikrinti, jog dokumentų valdymas ir perdavimas vyktų saugiausiu būdu.

Jungiantis prie platformos galima aktyvuoti dviejų faktorių autentifikavimą, taip pat galima naudoti Smart-ID arba Mobile-ID.  

Taip kuriamas saugus sąskaitų faktūrų apsikeitimo tinklas - tai reiškia, jog Banqup ekosistemoje dokumentais keisis tik realios įmonės.

„Didelis žingsnis į priekį tiek mums,  tiek klientams“

Pradėkite dirbti su Banqup

Pasirinkite patikimą ir saugią platformą sąskaitų faktūrų tvarkymui.

Pradėti