Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.

Automatizuoti procesai su Banqup

Platforma palengvinanti komunikaciją tarp buhalterio ir kliento - mažiau rankinio darbo ir streso dėl vėluojančių dokumentų.

Moving image of a dashboard with converting documents

Atraskite Banqup

Banqup yra paprastas, išmanus ir skaitmeninis įrankis verslui, skirtas valdyti sąskaitas faktūras bei atsiskaitymų informaciją vienoje vietoje.

Naudodami šį įrankį buhalteriai ir jų klientai automatizuoja ir supaprastina laikui imlius finansinius procesus.

Banqup susieja sąskaitų valdymą su apskaitos sistema. Tad buhalteriui lieka daugiau laiko teikti didesnę vertę kuriančias konsultacijas.

Kodėl buhalteriai renkasi Banqup?

Banqup yra automatizuotas sprendimas jums ir jūsų klientams, palengvinantis kasdienį sąskaitų tvarkymą ir periodų uždarymą.

Kaštų ir laiko taupymas

Sutaupykite laiko ir sumažinkite išlaidas naudodami Banqup. Kokiu būdu?

Tai lengva su Banqup, nes nebereikia prašyti iš klientų dokumentų, vesti duomenų ir nebelieka tiek streso prieš mokesčių deklaracijų teikimą.

Visos kliento sąskaitos faktūros gali būti persiunčiamos į jūsų naudojamą apskaitos sistemą. Tačiau esant reikalui, jūs visuomet turite galimybę prisijungti prie kliento aplinkos Banqup platformoje.

Tolygesnis darbo krūvio paskirstymas

Ar norėtumėte turėti daugiau kontrolės, matomumo ir prieigos prie klientų finansinių operacijų realiuoju laiku?

Banqup - tai įrankis, su kuriuo nebereikės naktinėti prie klientų sąskaitų prieš deklaracijų teikimo terminus. Darbo krūvis pasiskirsto tolygiau, nes kliento sąskaitos importuojamos į apskaitos sistemą nuolatos.

Pasirinksite laiką, kada dirbti su sąskaitomis. Gausite sąskaitas iš karto, kai jūsų klientas jas išrašys arba gaus Banqup platformoje.

Daugiau laiko finansinėms konsultacijoms

Darykite tai, ką mokate geriausiai, ir skirkite savo brangų laiką suteikdami klientams reikalingus patarimus apie finansus ar mokesčius.

Galiausiai, mažiau administracinių užduočių - daugiau laiko bendradarbiavimui.

Team discussing while looking at a laptop screen
Team laughing while sitting at a table

Didesnis klientų pasitenkinimas

Dėl sklandesnės komunikacijos, didesnio skaidrumo bei mažesnės tikimybės įvelti klaidas - užtikrinsite geresnius ryšius su savo klientais.

Tapkite kliento finansiniu konsultantu, o ne tik techniniu darbuotoju, kuris suveda duomenis, užpildo deklaracijas ir paruošia metines ataskaitas.

Pažangios įmonės įvaizdis

Šiais laikais atsiranda vis daugiau verslo atstovų, kurie nori dirbti su pažangiais įrankiais, siekia automatizuoti savo darbą. Taip pat po pandemijos vis labiau populiarėja nuotolinis darbas, tad santykis tarp buhalterio ir verslininko persikelia į skaitmeninę erdvę.

Naudodami pažangų skaitmeninį įrankį, turėsite pranašumą prieš konkurentus ir gerinsite savo įmonės įvaizdį klientų rate, taip pat didinsite tvarumą atsisakydami popieriaus. Šios pridėtinės vertės skatina paslaugų teikėjo pasirinkimą.

Automatizuokite procesus su Banqup

Atraskite, koks paprastas ir naudingas Banqup gali būti jūsų įmonei ir klientams. Pradėkite naudotis Banqup jau šiandien.

Susisiekti