Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.
DUK

Dažnai užduodami klausimai

Peržiūrėk dažnai užduodamus klausimus ir sužinok, ko kiti klientai jau klausė apie Banqup.

Banqup

Kas yra Banqup?

Banqup yra paprastas ir išmanus skaitmeninio sąskaitų faktūrų valdymo įrankis. Banqup palengvina administravimo ir finansinės apskaitos procesus, suteikdama verslui galimybę valdyti visą sąskaitų išrašymą ir gavimą vienoje vietoje. Su Banqup, įmonės praleidžia mažiau laiko prie rutininių sąskaitų administravimo užduočių ir daugiau laiko skiria savo verslo auginimui.

Kam skirtas Banqup?

Banqup skirtas smulkiam ir vidutiniam verslui. Naudojant Banqup, tokio tipo įmonėms nebereikia rūpintis popieriniais dokumentais ir jie gali lengvai pereiti prie skaitmeninio sąskaitų faktūrų valdymo. Tai paprastas ir išmanus sprendimas, kuris taupo įmonių laiką, suteikiant tinkamus funkcionalumus tvarkyti visas gaunamas ir siunčiamas sąskaitas vienoje vietoje.

Be to, yra galimybė suteikti savo buhalteriui prieigą prie jūsų sąskaitų faktūrų ir kitų dokumentų.  Taip buhalteris visada turės informaciją laiku, norint laiku pateikti mokesčių deklaracijas.

Kokia nauda mano verslui?

Banqup suteikia galimybę turėti vieną įrankį sąskaitų faktūrų išrašymui ir gavimui vietoje to, kad ir toliau dirbti su skirtingomis platformomis ar folderiais. 

Verslui nebereikia dirbti su popieriniais ar PDF dokumentais, saugoti fizinių dokumentų, vesti gautų sąskaitų duomenis. Viskas tai atliekama automatizuotai ir vienoje vietoje. Banqup pateikia aiškią visų gautų ir išsiųstų sąskaitų apžvalgą, o tai reiškia, kad gali matyti pinigų srautus realiu laiku ir priimti labiau pagrįstus sprendimus verslui.

Kaip veikia skaitmeninimas Banqup?

Tiesiog įkelk, fotografuok arba gauk susikurtoje el. pašto dėžutėje visas sąskaitas faktūras, kvitus ir finansinius dokumentus teisia į Banqup. Sužinok daugiau apie įvairius įkėlimo būdus mūsų tinklaraštyje.

Banqup OCR (optinio simbolių atpažinimo) technologija paverčia tavo dokumento duomenis į skaitmeninį failą. Tokiu būdu išvengi rankinio duomenų vedimo, o dokumentas tampa skaitmeninis. Suteik savo buhalteriui prieigą prie savo skaitmeninių dokumentų.

Ar man reikia įsidiegti programinę įrangą, kad galėčiau naudotis Banqup?

Visiškai ne! Banqup yra patogi internetinė platforma, leidžianti visiems lengvai gauti, siųsti ir archyvuoti sąskaitas. Turėsi prieigą prie dokumentų bet kur ir bet kada.

Ar galiu išmėginti Banqup nemokamai?

Taip, galite! Turime nemokamą paslaugų planą, kuris leidžia išbandyti Banqup be jokio mokesčio. Šis planas leis tau apdoroti iki 50 sąskaitų per metus. Jei nori tvarkyti daugiau sąskaitų arba naudotis platesnėmis galimybėmis, tiesiog pasirink sau tinkamą planą.

Kaip galiu dalintis dokumentais su savo buhalteriu?

Jei nori pasidalinti savo dokumentais su buhalteriu Banqup platformoje, tuomet aktyvuok „Apskaitos programa“ programėlių skiltyje. Ten galėsi nustatyti, kas yra buhalteris ir kokiu būdu jam turi būti persiunčiami visi dokumentai (el. paštu, dalintis per aplinką „Banqup bylos” arba aktyvuoti tiesioginę integraciją su apskaitos sistema). Jei nepavyksta to padaryti, susisiek su mūsų pagalbos komanda help@banqup.lt.

Kaip susikuti įmonės paskyrą Banqup?

Jei nori susikurti Banqup paskyrą, tuomet įmonės vadovas turi užsiregistruoti su Smart-ID arba m-parašu. Registruoti galima tik tas įmones, kurias šis asmuo gali atstovauti pagal LR įstatymus.

Šioje platformoje mes siekiame kurti patikimą tinklą verslui ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Po registracijos, įmonės vadovas galės sukurti prisijungimus bei suteikti reikiamas teises buhalteriui ir asmenims susijusiais su pirkimais ar pardavimais.

Ar galiu priskirti savo darbuotojams prieigą prie konkrečių klientų?

Žinoma, savo darbuotojams galite priskirti skirtingas teises bei sąrašus įmonių, su kuriais jie dirba.

Kas yra OCR technologija?

OCR reiškia optinį simbolių atpažinimą.

Pirminis etapas - įkeltos sąskaitos duomenis (tiekėjo informacija, rekvizitai, sumo ir kt.) atpažįsta programinė įranga. 

Antrasis etapas - atpažintus duomenis patikrina Unfiedpost skaitmeninimo operatoriai tam, kad užtikrintų kuo aukštesnę duomenų atpažinimo kokybę. Teikiama tik su Premium prenumerata.

Kainoraštis

Kiek kainuoja Banqup prenumerata?

Peržiūrėk mūsų kainoraštį, kuriame nurodyti funkcionalumai ir kainos, atsižvelgiant į naudojamą dokumentų kiekį per metus.

Kiek kainuoja Banqup?

Jums, kaip buhalteriui Banqup nieko nekainuoja. Už Banqup prenumeratą moka jūsų klientas.Daugiau apie įkainius rasite skiltyje „Kainos“.

Pagalba

Ar klientų aptarnavimas yra įtrauktas į Banqup planus?

Taip, žinoma. Gali ne tik peržiūrėti Banqup e-gidus ir mokomuosius video, bet ir susisiekti su Banqup klientų aptarnavimo komanda, kuri padės iškilus klausimams.

Kaip susisiekti su Banqup klientų aptarnavimo komanda?

Yra keletą būdų, kaip galima susisiekti su Banqup klientų aptarnavimo komanda. Gali susisiekti su ja el. paštu help@banqup.lt arba užpildyti užklausos formą mūsų puslapyje „Susisiekti“.

Turite klausimų dėl Banqup ar prireikė pagalbos?

Tiek jūsų įmonė, tiek klientai gali susisiekti su Banqup klientų aptarnavimo komanda el. paštu arba užpildžius užklausos formą mūsų svetainėje.

Mes jums padėsime

Dar daugiau pagalbos dėl Banqup

 Tavo verslas ar apskaitos įmonė gali gauti papildomos pagalbos.

Pradėti naudotis Banqup

Atrask skaitmeninio sąskaitų faktūrų valdymo pranašumus su Banqup. Aktyvuok savo paskyrą jau šiandien.

Aktyvuoti Banqup