Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.
E-sąskaitos

Siųsk e-sąskaitas tiek Lietuvoje, tiek ES

Saugios, tikslios ir mokesčių reikalavimus atitinkančios e-sąskaitos faktūros be jokio papildomo darbo – visa tai su Banqup.

Moving image of a dashboard with converting documents
E-sąskaitos

Kas yra e-sąskaitos ir kokia jų nauda verslui?

E-sąskaita, tai skaitmeninis nustatyto standarto failas, kurį geba „perskaityti“ kompiuteris. 
 
ES šalys, siekdamos sumažinti nesurenkamo PVM mokesčio dalį, įveda vis daugiau papildomų reikalavimų susijusių su sąskaitų faktūrų siuntimu tiek verslui, tiek valstybei.

Iš šių pokyčių gaus naudos ne tik vyriausybės, tačiau ir pats verslas. Vieningas sąskaitų faktūrų formatas leis sumažinti patiriamus kaštus. Tai reiškia, kad nebereikės suvedinėti rankomis sąskaitų faktūrų duomenų ir nebepasimes dokumentai, kurie apskaitos sistemose atsidurs automatizuotai.

Reguliavimai

E-sąskaitos viešuosiuose pirkimuose

Prieš keletą metų buvo patvirtintas reikalavimas, dalyvaujant viešajame pirkime, pateikti pardavimo sąskaitą per Registrų centro „E. Sąskaita“ platformą. Taip LR įgyvendino ES direktyvą, jog visos valtybinės institucijos privalo iš verslo subjektų priimti tikrąsias e-sąskaitas. Tad Lietuvos valstybinio sektoriaus įmonės tapo Peppol tinklo dalimi.

Iš Banqup platformos turi galimybę siųsti sąskaitas į Peppol/RC „E. Sąskaita“. Tokiu būdu nebereikės pakartotinai vesti sąskaitos duomenų ir išvengsi RC sąskaitos pateikimo mokesčio.

Europos Sąjungos reikalavimai

ES e-sąskaitų reikalavimai 2028 m.

Nuo 2028 m. EK įves reikalavimą visoms šalims narėms, jog vykdant prekybą tarp ES šalių, būtų privalomai keičiamasi elektroninėmis sąskaitomis per Peppol tinklą.

Vis daugiau šalių, tame tarpe Lenkija ir Latvija, daro e-sąskaitų keitimąsi privalomą tarp verslo subjektų ir šalies viduje. Ko gero, galime tikėtis panašių reikalavimų netolimoje ateityje ir Lietuvoje.

Tad perėjimas prie darbo su e-sąskaitomis jau šiandien verslui reikštų sklandesnius pokyčius ateityje.

Kodėl Banqup?

Kokia nauda?

Reikalavimų atitiktis

Besikeičiant Lietuvos ir tarptautiniams e-sąskaitų siuntimo reikalavimams, Banqup visada užtikrins atitiktį jiems.

Sklandesnis procesas

E-sąskaitų nereikia nei suvedinėti rankomis, nei skaitmeninti - ji tave pasiekia tokia, kokia buvo išrašyta. Jokių žmogiškųjų klaidų.

Sutaupytas laikas

Elektroninių sąskaitų apdorojimas yra kelis kartus greitesnis nei PDF ar popierinių sąskaitų.

E-sąskaitų reikalavimų atitikimas su Banqup

Supaprastink sąskaitų faktūrų išrašymo ir gavimo procesus su Banqup.

Pradėti naudotis