Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.
Atsiliepimai

Banqup nemokamai gali naudotis Šiaulių banko verslo klientai

April 14, 2022
min. skaitymo

Šiaulių bankas pradėjo bendradarbiavimą su UAB „Unifiedpost“ ir siūlo alternatyvią galimybę savo verslo klientams gauti e-sąskaitas bei nemokamai naudotis sąskaitų faktūrų valdymo platforma Banqup.

„Atsižvelgdami į šiuolaikinio verslo poreikį išvengti rankinio sąskaitų duomenų suvedimo bei lengvai valdyti sąskaitas faktūras, siūlome savo klientams naudotis inovatyviu, tvariu ir saugiu įrankiu Banqup.

Verslo klientai turi galimybę gauti XML sąskaitas ne tik iš mūsų, bet ir iš kitų tiekėjų vienoje vietoje, jas archyvuoti 12 mėn., skaitmenizuoti kitų formatų sąskaitas bei persiųsti į naudojamą apskaitos sistemą. O mobili programėlė suteikia galimybę įkelti kvitus ar peržiūrėti sąskaitas bet kur ir bet kada.“ – teigia Šiaulių banko centralizuotų atsiskaitymų apskaitos departamento direktorė Rita Rutkauskienė.

Jei esate didelė įmonė ir domina sąskaitų faktūrų pateikimas jūsų verslo klientams Banqup platformoje, susisiekite su mumis ir aptarsime galimybes.

Susikurk nemokamą Banqup paskyrą jau šiandien.

Susikurti nemokamą Banqup paskyrą