Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.
Skaitmeninimas

Mieliau švęstum nei tvarkytum sąskaitas faktūras?

December 19, 2023
min. skaitymo

Įsivaizduokite, jog jūs ilsitės prie židinio, gurkšnojate karštą kakavą ir NEBEREIKIA skęsti sąskaitų faktūrų jūroje - gaišti daug laiko išrašinėjant sąskaitas savo klientams, suvedinėjant sąskaitų duomenis ar ieškant pasimetusių kvitų, kuriuos pamiršote persiųsti buhalteriui. Skamba kaip svajonė, tiesa? Na, Banqup gali paversti tą svajonę realybe greičiau nei Rudolfas gali skristi dangumi! Nesvarbu, ar esate smulkaus verslo savininkas, ar patyręs buhalteris - ši platforma skirta pabarstyti magiškomis dulkėmis jūsų sąskaitų faktūrų tvarkymo procesą.

Kodėl Banqup yra šventinis stebuklas? 

1. Žaibiškas sąskaitų faktūrų išrašymas ir siuntimas vienoje vietoje

Banqup netiki fraze „lėtas ir pastovus laimi lenktynes“. Kalbant apie sąskaitų faktūrų tvarkymą, viskas priklauso nuo „greitai ir tiksliai“. Kalėdų išvakarėse Kalėdų Senelio greičiu išrašykite ir siųskite, stebėkite ir tvarkykite sąskaitas faktūras. 

2. Patogu naudotis „viskas viename“ 

Nereikia daktaro laipsnio naudotis Banqup. Ši platforma yra tokia pat patogi vartotojui, kaip ir sniego senio kūrimas. Lengvai naršykite po sąskaitas faktūras ir daugiau laiko skirkite atostogų akimirkų mėgavimuisi. Išvengsite nereikalingų nesusipratimų, nurodydami visiems tiekėjams siųsti sąskaitas į Banqup pašto dėžutę. Visos gautos sąskaitos PDF formatu yra suskaitmeninamos ir matomos platformos archyve. 

3. Ho-Ho-Ho laisvų rankų automatika

Automatika? Taip! Leiskite Banqup atlikti varginančias sąskaitų faktūrų tvarkymo užduotis, kol jūs gurkšnojate karštą arbatą ir mėgaujatės šventėmis. Banqup mobiliąja programėle išrašykite sąskaitas savo klientams arba nufotografuokite reikiama kvitą/sąskaitą ir visi duomenys atsidurs jūsų įmonės paskyroje. 

4. Užburianti komunikacija su buhalteriu 

Dalinkitės sąskaitomis faktūromis su savo buhalteriu tiesiogiai siųsdami tikrąsias e-sąskaitas (XML)  į jūsų buhalterio naudojamą apskaitos sistemą. Nebereikia painiotis tarp PDF failų – tiesiog harmoningos atostogos, o buhalteriui jokio papildomo rankinio darbo! Beje, galite pridėti buhalterį prie savo įmonės paskyros ir dalinsitės reikiamais dokumentais ar užduotimis - ir jokių nesusipratimų dėl komunikacijos!

5. E-sąskaitų siuntimas Kalėdų Seneliui Suomijoje

Dalyvaudami viešuosiuose pirkimuose pateikite reikiamas e-sąskaitas faktūras (XML) per Banqup, kuri perduoda Peppol tinklui ar Registrų centro „E. Sąskaita“ sistemai. Siųskite tikrąsias e-sąskaitas savo verslo klientams užsienyje, net jeigu šis klientas yra Kalėdų Senelis! 

6. Saugu ir patikima kaip Šiaurės ašigalyje

Nerimaujate dėl sąskaitų faktūrų duomenų saugumo? Banqup užtikrina aukščiausio lygio saugumą, užtikrindama, kad jūsų slapta informacija būtų saugoma kaip Šiaurės ašigalyje pagal atitinkamus sertifikavimo reikalavimus. 

Taigi, jei šį sezoną maloniau mėgautis šventėmis, nei skęsti sąskaitose faktūrose, Banqup yra jūsų bilietas į šventes be streso. Tvarkykite sąskaitas jau dabar ir tai išbandykite su nemokamu planu

Susikurk nemokamą Banqup paskyrą jau šiandien.

Susikurti nemokamą Banqup paskyrą