Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.
Skaitmeninimas

Kaip gauti sąskaitas iš skirtingų tiekėjų vienoje vietoje?

January 17, 2023
min. skaitymo

Naudodami Banqup turėsite paprastą ir išmanų skaitmeninį įrankį, kuris leis įkelti, apdoroti ir saugoti visas savo pirkimo sąskaitas faktūras bei kvitus.

Kaip įkelti gautas sąskaitas faktūras į Banqup?

Yra keturi skirtingi būdai, kaip galite patalpinti pirkimo sąskaitas Banqup.

1. Vilkimo funkcijos naudojimas (drag & drop). Pasirinkę sąskaitą faktūrą kompiuteryje, tiesiog vilkite ją ir įkelkite į „Pirkimo sąskaitos“ aplinką.

2. Banqup mobilioji programėlė (App Store, Google Play). Ji suteikia galimybę nufotografuoti gautą popierinę sąskaitą ar kvitą ir įkelti juos į platformą jau skaitmeniniu formatu.

3. Banqup el. pašto dėžutė. Kiekviena įmonė turi galimybę susikurti unikalų el. pašto dėžutės adresą. Čia galite persiųsti pirkimo sąskaitas iš savo pašto dėžutės arba šiuo adresu galite pasidalinti su tiekėjais. Šioje pašto dėžutėje gautos sąskaitos bus patalpintos platformoje jau skaitmenizuotu formatu.

4. Vidinis Banqup platformos tinklas. Jeigu jūsų tiekėjai naudojasi Banqup, tuomet kai jie išrašys jums pardavimo sąskaitą, ji iš karto bus patalpinta jūsų „Pirkimo sąskaitos“ aplinkoje. Šiuo atveju jūs gausite elektroninę sąskaitą, kurios nebereikės skaitmenizuoti.Beje, ši sąskaitų faktūrų valdymo sistema yra tarptautinė ir naudojama kitose ES šalyse, tad su savo užsienio tiekėjais turite galimybę dalintis tikrosiomis elektroninėmis sąskaitomis faktūromis tarpusavyje.Be to, praeitų metų gale buvo priimta ES direktyva, kuri nuo 2028 m. įpareigos visus verslo subjektus, vykdant prekybą tarp ES šalių, keistis e-sąskaitomis faktūromis Peppol tinkle. Banqup platforma užtikrins šį reikalavimą.Sąskaitų faktūrų skaitmeninimas

Kai pirkimo sąskaita patenka į Banqup, jos būsena būna „Apdorojama“. Tai reiškia, kad nuotraukos arba PDF duomenys yra nuskaitomi. Platformos OCR (optinio simbolių atpažinimo) technologija nuskaitys jūsų gautą sąskaitą faktūrą ir konvertuos duomenis į skaitmeninį formatą. Tokiu būdu jūs išvengsite rankinio duomenų suvedimo, kuris dažnu atveju pasibaigia įvelta klaida.Pirkimo sąskaitų mokėjimo terminai

Suskaitmeninus gautos sąskaitos duomenis automatiškai sistemoje bus atvaizduojama data, iki kada reikia atlikti mokėjimą už pirkimo sąskaitą faktūrą. Tokiu būdu išvengsite pradelstų mokėjimų.Duomenų perdavimas buhalteriui

Banqup suteikia galimybę ne tik jums, bet ir jūsų buhalteriui matyti visas gautas sąskaitas pačioje platformoje. Tuo tarpu dėka lengvos integracijos, galite automatiškai perduoti duomenis tiesiai į buhalterio naudojamą apskaitos programą.

Daugiau apie pirkimo sąskaitų faktūrų valdymą Banqup rasite čia. Jei norite daugiau sužinoti apie Banqup, parašykite mums ir greitu metu susisieksime su jumis.

Susikurk nemokamą Banqup paskyrą jau šiandien.

Susikurti nemokamą Banqup paskyrą