Sveiki atvykę į mūsų Banqup svetainę! Mes ir trečiosios šalys savo svetainėse naudojame slapukus. Juos naudojame siekdami pagerinti svetainės naršymą, analizuoti jos naudojimą ir padėti vykdyti rinkodaros veiklas. Daugiau apie naudojamus slapukus galite perskaityti ir pakeisti savo nustatymus spustelėję „Keisti mano nustatymus“. Spustelėdami „Patvirtinti visus slapukus“ sutinkate su visų slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų privatumo slapukų politikoje.
Epay B2B vartotojų migravimas į Banqup

Mieli klientai,

Norime informuoti, kad artimiausiu metu pradėsime epay sistemos verslo klientų migravimą į Banqup platformą.

Jeigu jūs atstovaujate juridinį asmenį, jūsų paskyra bus perkelta į Banqup. Jei esate fizinis asmuo, jūs toliau sėkmingai naudositės epay sistema.

Unifiedpost Group - finansinių ir administracinių procesų automatizavimo lyderė ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje daugiau kaip 20 metų. Reaguodami į šiuolaikinio verslo poreikį dirbti paprastai ir išmaniai, epay sistemą pakeisime į inovatyvią platformą Banqup, kuri padės lengvai ir sklandžiai valdyti sąskaitas.

Apie migravimą

KAS PASIKEIS VERSLO KLIENTAMS?
 
Jūsų paskyra bus perkelta į Banqup, kurioje gausite sąskaitas iš savo tiekėjų kaip ir epay sistemoje. Banqup platforma suteiks dar daugiau patogių funkcijų, kurias bus galima pritaikyti kasdieniuose sąskaitų valdymo procesuose.


KADA ĮVYKS PERKĖLIMAS Į BANQUP?
Mes informuosime verslo klientus atskiru el. laišku, kada bus perkelta paskyra.


KAIP PRADĖTI NAUDOTIS BANQUP PASKYRA?

1. Aktyvuokite savo paskyrą
Gavę Banqup el. pranešimą apie jums sukurtą paskyrą, spauskite nuorodą slaptažodžio nustatymui. Jei nerasite pranešimo el. pašto dėžutėje, patikrinkite aplanką „šlamštas“. Paskyrą aktyvuosite susikūrę naują slaptažodį.

2. Prisijunkite prie Banqup
Banqup atsiųs pranešimą su prisijungimo nuoroda sąskaitos peržiūrai. Peržiūrėkite sąskaitą suvedę savo prisijungimo duomenis ir paspaudę meniu „Pirkimo sąskaitos“.

3. Pagalba
Nepavykus prisijungti ar iškilus klausimams, kreipkitės į Banqup pagalbos komandą help@banqup.lt.

Banqup privalumai

Sąskaitų skaitmeninimas ir automatizuotas jų persiuntimas buhalteriui.

Banqup susiejimas su apskaitos sistema.

Sąskaitų faktūrų valdymas mobiliąja programėle.

Sąskaitas ne tik galėsite gauti, bet ir išrašyti bei išsiųsti savo klientams.

Viešųjų pirkimų sąskaitų pateikimas Registrų centro „E. Sąskaita“ sistemai.

Ilgalaikis sąskaitų archyvas.